Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Telefon

536 - 560 - 215

E-mail

zlecenia@serwisek24.pl

Serwis zmywarek

INSTAL-BUDEX – Zmywarka

Kazimierza Wielkiego 8/8, 62-200 Gniezno
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Serwis AGD Kamil Kowalewski – Zmywarka

Ks. Janusza I 6/30, 18-400 Łomża
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Usługi Remontowe i Transportowe Zbigniew Marek Sienkiewicz – Zmywarka

Pułaskiego, 51m88, 15-337 Białystok
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN80 /diagnoza

Naprawa zmywarek

Świadczymy usługi serwisu zmywarek na terenie całej Polski, wybierając poniżej miejscowość w której to usługa ma zostać wykonana. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt i atrakcyjne ceny za wykonane usługi.

Nasi specjaliści naprawiają zmywarki wszystkich marek. Skontaktuj się z nami, a pod wskazany przez Ciebie adres przyjedzie serwisant, który na miejscu przeprowadzi profesjonalną diagnozę i usunie usterkę. Gwarantujemy wysoki standard usługi i niskie ceny.

Elektroniczne zmywarki stają się coraz powszechniejsze w polskich domach oraz mieszkaniach, ponieważ znacząco ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Pozwalają bowiem zaoszczędzić wiele czasu, jaki musielibyśmy zmarnować na męczące i pracochłonne mycie naczyń. Jedyne co trzeba zrobić, to ustawić odpowiedni program oraz włączyć urządzenie i już można zająć się czymś przyjemniejszym. Niestety, żaden sprzęt nie jest idealny i w pewnym momencie mogą pojawić się awarie.

Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość obsługi, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji ze współpracy. Dokonujemy fachowej zmywarek, dbając o każdy szczegół, aby urządzenie mogło działać bezproblemowo przez jak najdłuższy czas. Stosujemy w swojej pracy nowoczesne narzędzia i najwyższej jakości części zamienne, a w celu potwierdzenia swojej rzetelności, udzielamy klientom gwarancji.

W zakres naszych usług wchodzi:
– Wymiana pompy
– Odblokowanie pompy
– Wymiana grzałki
– Wymiana modułu
– Czyszczenie hydrostatu zmywarki

Znajdź serwis zmywarek