Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Telefon

536 - 560 - 215

E-mail

zlecenia@serwisek24.pl

Usługi elektryczne

INSTAL-BUDEX – Elektryk

Kazimierza Wielkiego 8/8, 62-200 Gniezno
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Serwis AGD Kamil Kowalewski – Elektryk

Ks. Janusza I 6/30, 18-400 Łomża
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Techniczna Obsługa Nieruchomości – Elektryk

Sulechowska 4/7, 65-001 Zielona Góra
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Pogotowie elektryczne

Świadczymy usługi elektryczne na terenie całej Polski, wybierając poniżej miejscowość w której to usługa ma zostać wykonana. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt i atrakcyjne ceny za wykonane usługi.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego specjalisty, który profesjonalnie i kompleksowo wykona rozmaite instalacje elektryczne w nowo powstałych budynkach, liczne prace modernizacyjne, naprawy i pomiary, a także inne działania, takie jak montaż oświetlenia, czy wykonawstwo instalacji domofonowych i videodomofonowych serdecznie zapraszam do kontaktu.

Usługi przeprowadzane przez elektryków:

Instalacje elektryczne w nowych mieszkaniach i budynkach
Wykonują różnego rodzaju montaż instalacji elektrycznych dostosowanych do wymogów odbiorcy indywidualnego i biznesowego. Zajmują się kompleksowym zakładaniem przewodów elektrycznych, zabezpieczeń przeciw porażeniowych, skrzynek bezpiecznikowych. Wykonują instalację zgodnie z projektem budowlanym. Warto zaplanować także instalacje budowlane.

Prace modernizacyjne i naprawy obecnych instalacji
Wykonują przesuwanie wyłączników, gniazdek, żyrandoli, kinkietów, oraz generalną wymianę instalacji w starej infrastrukturze, np. przed kapitalnym remontem łazienek, kuchni lub całego mieszkania. Likwidują usterki związane z brakiem napięcia lub często wyskakującym bezpiecznikiem. Modernizację wykonują zgodnie z współcześnie obowiązującymi wymaganiami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa przeciwpożareniowego użytkowników.

Montaż oświetlenia
Wykonują instalację elektryczną zasilającą i jego przyłączenie do oświetlenia ogrodowego, jak również innego oświetlenia znajdującego się na zewnątrz budynków: kamienic, bloków czy też domków jednorodzinnych. Instalują także oświetlenie w pomieszczeniach technicznych i garażach. Przeprowadzają badania i pomiary eksploatacyjne oświetlenia i jego natężenia mającego wpływ na komfort przebywania i pracy w danym pomieszczeniu.

Przegląd instalacji elektrycznej
Wykonują okresowe przeglądy instalacji i urządzeń pod kątem sprawności i stanu technicznego i pod względem bezpieczeństwa użytkowania i ochrony przeciwporażeniowej. Wykonują wymianę zużytych elementów. Wymieniają zabezpieczenia sieci elektrycznych starego typu (bezpieczniki) na nowe łatwe i bardzo wygodne w obsłudze.

Instalacje videodomofonowe, domofonowe
Instalują systemy domofonowe i videodomofonowe. Wykonują usługi obejmuje dobranie najlepszej konfiguracji oraz instalację w miejscu wskazanych przez klienta w ramach wspólnie przyjętego budżetu.

Pomiary elektryczne
Przeprowadzają pomiary elektryczne: skuteczności zerowania, skuteczności działania wyłącznika różnicowo-prądowego, sprawdzanie ciągłości połączeń ochronnych i pomiar ich rezystancji, badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej i pomiary rezystancji uziemienia. Pomiary te mają na celu określenie sprawności instalacji, i oceny bezpieczeństwa użytkowników.

Znajdź elektryka