Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Telefon

536 - 560 - 215

E-mail

zlecenia@serwisek24.pl

Usługi ślusarskie

Multi Serwis

Marsa 22C/13, 80-299 Gdańsk
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl

Kamel

Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl

PaQ-Mar – Ślusarz

Malików 63c, 25-639 Kielce
  • 536-560-215
  • zlecenia@serwisek24.pl
PLN50 /diagnoza

Pogotowie ślusarskie

Świadczymy usługi ślusarskie na terenie całej Polski, wybierając poniżej miejscowość w której to usługa ma zostać wykonana. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt i atrakcyjne ceny za wykonane usługi.

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług awaryjnego otwierania zamków i drzwi w mieszkaniach, domach, firmach, hotelach, instytucjach ,itp.
W przypadku gdy drzwi nie działają tak jak powinny lub całkowicie odmówiły posłuszeństwa i nie dają się otworzyć jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Usługi przeprowadzane przez ślusarzy:

Awaryjne otwieranie zamków do mieszkań
Zgłoszenie awaryjnego otwierania zamka lub awaryjnego otwierania drzwi w mieszkaniu traktujemy zawsze priorytetowo i jesteśmy na miejscu jak najszybciej się da! Otwieramy zamki wszystkich marek i typów bez uszkodzenia drzwi. Bez względu na to czy zamek się zaciął, klucz się złamał bądź zgubił jesteśmy skuteczni i zajmujemy się danym problemem.

Awaryjne otwieranie samochodów
Z naszej usługi awaryjnego otwierania samochodu możesz skorzystać bez obaw – posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, który nie uszkodzi Twojego auta. Uruchomienie samochodu, zgubione lub zniszczone klucze, zablokowany zamek czy stacyjka to nie problem. W przypadku rozładowanego akumulatora również jesteśmy w stanie Państwu pomóc na miejscu i uruchomić pojazd.

Serwis zamków
Obecnie firmy wprowadzające na rynek zamki do drzwi prześcigają się w różnego rodzaju udoskonaleniach i unowocześnieniach, które mają zagwarantować, że zamek będzie jeszcze bezpieczniejszy.
Jednak takie skomplikowane elementy mogą ulec awarii i samodzielne poradzenie sobie z nimi będzie niemożliwe. W przypadku bardzo skomplikowanych zamków np. Gerda czy Multilock jednym rozwiązaniem będzie skorzystanie z profesjonalnego serwisu.

Awaryjne otwieranie sejfów
Specjalizujemy się w serwisie i konserwacji, szaf kartotekowych, sejfów, kas pancernych, szaf metalowych. Zajmujemy się między innymi wymianą zamków sejfowych, awaryjnym otwieraniem, naprawą i konserwacją mechanizmów ryglujących.

Serwis, konserwacja i naprawa drzwi antywłamaniowych
Prowadzimy zarówno konserwację jak i bieżące naprawy drzwi. W przypadku gdy drzwi nie działają tak jak powinny lub całkowicie odmówiły posłuszeństwa i nie dają się otworzyć jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się regulacją drzwi, wymianą zamków i serwisem zapewniającym prawidłowe działanie mechanizmów ryglujących.

Znajdź ślusarza