Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Telefon

536 - 560 - 215

E-mail

zlecenia@serwisek24.pl

Usługi ślusarskie w Toruniu

Pogotowie ślusarskie
Dzięki poważnemu podejściu do swojej pracy nasi specjaliści potrafią otworzyć i zająć się naprawą zamka każdego rodzaju. Nasze usługi obejmują awaryjne otwieranie mieszkań, otwieranie drzwi samochodów, montaż, wymianę i naprawę zamków. Wymieniamy, lecz również naprawiamy zamki i to we wszystkich dostępnych na rynku drzwiach. Przyjedziemy, aby wykonać awaryjne otwieranie mieszkań, bo nie ma chyba gorszej sytuacji od tej, w której stoimy przed drzwiami swojego domostwa i nie możemy dostać się do środka.

Serwis dokonywany przez ślusarzy:
– awaryjne otwieranie samochodu
– awaryjne otwieranie drzwi
– otwieranie zamków
– wymiana zamka w drzwiach
– otwieranie drzwi
– pogotowie zamkowe
– pogotowie ślusarskie
– otwieranie samochodów
– otwieranie zamków samochodowych
– wymiana zamków
– awaryjne otwieranie zamków

Dodatkowe informacje

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze. Staramy się, aby oferowane przez nas zamki spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. Chcemy, abyście z naszą firmą, świadczącą usługi na najwyższym poziomie, mogli spokojnie żyć i nie martwić się o swój dobytek. Dlatego też pojawimy się u Was, aby profesjonalnie wykonać awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów czy po prostu sprawdzić, czy z zamkiem jest wszystko w porządku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci mogą mieć mnóstwo wątpliwości co do sprawności zamontowanego zamka, dlatego jesteśmy przygotowani do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zamkami. Zapraszam do kontaktu.

Cennik

Aby otrzymać informację o cenie, niezbędna jest rozmowa telefoniczna z serwisem. Każdy z serwisów ma odrębny cennik dostosowany do swoich stawek.

Co nas wyróżnia

Jakość

Bazując na własnym doświadczeniu

Dojazd

Na terenie całego miasta jak i okolic.

Doświadczenie

Wysoka skuteczność napraw sprzętu.

Zgłoś usterkę do ślusarza